Vas Ryssland
2017-02-25
443069
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, 1900-talets andra hälft, Moskva, signerad USSR, underfång i gult, höjd 29 cm, rester av etikett