Hamnbild med segelfartyg oljemålning
2017-02-26
443054
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild med segelfartyg, signerad G Rydsten -89, olja på duk, ca 89x115 cm
Kraftiga krackeleringar