Reinhold Ljunggren litografi
2017-02-26
443045
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (född 1920): "Kvarndammen", signerad R. Ljunggren, färglitografi, ca 52x35 cm