Henning Mankell Figurin
2017-02-26
442957
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FIGURIN, lergods, Tangtyp i form av jordande, höjd 35 cm
Proveniens Henning Mankell
smärre fotnagg