Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-02-25
442916
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Tupplur vid matbordet, otydligt signerad, olja på duk, ca 30x40 cm
Krackeleringar