Kopp med hänklar i porslin Kina
2017-02-25
442899
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPP med hänklar, porslin, Japan, 1900-tal, dekor i stiliserad cracked ice med guldblommor, höjd ca 14 cm
Proveniens: Rashammar