Dekorelement omkring 1900
2017-02-25
442853
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 16 st, omkring 1900, patinerad koppar, i form av bladformationer, höjd ca 12, längd 53-96 cm
Slitage, smärre bucklor