Ringar guld
2017-02-27
442823
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RINGAR, 3 st., 9, 14 resp 18 k guld, delvis med stenar och pärlor, ringstorlekar ca 18 samt 16 mm, total vikt ca 8,3 g
Stenar och pärlor med skador och slitage