Skrin blockpressar 1800-tal
2017-02-25
442818
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, 3 st, BLOCKPRESSAR, 2 st, 1800-tal, fanérade i bl a mahogny och björk, ett skrin brännmärkt IML, höjd ca 8, 14x10/ höjd 7, 16x11, höjd 9, 20x12, höjd 13, 24x12 cm
Diverse skador, nycklar saknas, delar saknas