Harald Lindberg oljemålning
2017-02-24
442755
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976), gårdsmotiv, signerad Harald Lindberg, olja på duk, 37x54 cm