Carl Fredrik Reuterswärd
2017-02-24
442739
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (6) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerad III/XL, färglitografier, bladmått 25,5x20 cm vardera