Taklampor industridesign
2017-02-24
442724
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, kupor i plast, armatur i aluminium, höjd ca 57, diameter 50 cm
Bruksslitage, ytskador