Kina 1800-tal
2017-02-25
442723
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGVASER, ASSIETTER, MINDRE FAT, 7 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor av växt- och blomsterslingor i underglasyrblått, diameter ca 9-14 cm
Nagg förekommer