Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-02-24
442715
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv från S:t Malo med ostronplockare och fiskare, Bretagne, olja på duk, signerad och daterad 90, 21x40 cm