Cecilia Århammar olja på duk
2017-02-28
442695
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA ÅRHAMMAR, samtida, komposition med människor, monogramsignerad, olja på duk, ca 88 x 115 cm
Något skev i spännramen, tryckmärken