Design Stig Lindberg vas
2017-02-26
442657
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, stengods, sandfärgad glasyr samt dekor i relief, signerad med Gustavsbergs Studiohand Stig L., höjd ca 21 cm
kanten med smärre lagning