Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GERALD STEFFE (född 1939): (4) Figurscener, signerad Gerald Steffe, etsningar, ca 8,5x9,5-14,5-10 cm
gulnader
442626
2017-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här