Tysk skola Maria himmelsfärd
2017-02-25
442530
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
TYSK SKOLA (1600-tal): Maria himmelsfärd, olja på kopparplåt, påskrift à tergo, ca 34x26 cm
Proveniens: Rashammar