Oidentifierad konstnär
2017-02-23
442509
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man och kvinna med fiskar, olja på duk, ca 83x59 cm
Lagningar, dukskador