Bordslampa 1800-tal
2017-02-23
442501
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal, mässing, kupa i glas, höjd ca 64 cm
Omarbetad, smärre bucklor