Leonard Wiedh oljemålning
2017-02-23
442468
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEONARD WIEDH (1866-1938): Hamnmotiv, signerad L. Wiedh, olja på duk, ca 40x70 cm