Ljusstakar rokokostil silver
2017-02-23
442465
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, för 3 ljus vardera, svenska importstämplar, höjd 23,5 cm
Bottenplatta i nysilver med gravyr, lösa ljusmanchetter i nysilver