Frans Wilhelm Odelmark
2017-02-25
442458
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Kyrkointeriör, signerad F.W. Odelmark, akvarell, ca 34x23 cm
Proveniens: Rashammar