Ludvig Hedin tillskriven
2017-02-25
442431
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUDVIG HEDIN (1826-1917), tillskriven: "Torgbrunnen", akvarell, ca 52x36 cm
Proveniens: Rashammar