G M de l´Aubinere akvarell
2017-02-25
442423
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
G. M. de L´AUBINIÈRE: Stuga i landskap, signerad, akvarell, ca 45X30 cm
Proveniens: Rashammar