Harry Wichmann oljemålning
2017-02-25
442407
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Flicka med bukett, signerad och daterad Wichman -54, olja på pannå, ca 88x46 cm
Proveniens: Rashammar