Kuddar Josef Frank
2017-02-22
442404
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESTRID ERICSON, kuddar, 4 st, Svenskt Tenn, "Elefanter", ca 45x45 cm
Slitage och mindre skador