Rökelsekar
2017-02-25
442402
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖKELSEKAR, sopstone, Kina, 1900-tal, höjd ca 18,5 cm
Proveniens: Rashammar
Skador, lagningar