Bordslampa i alabaster
2017-02-25
442350
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, alabaster, stam med dekor av vindruvsklasar, höjd ca 62 cm
Proveniens: Rashammar
Slitage