Timo Solin skulptur
2017-02-24
442277
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947), Grön amazon, signerad och daterad Timo Solin -96, bemålad plåt på plexifot, höjd 38 cm med sockel