Lykta i smide
2017-02-25
442206
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTA, smide, svartmålad, orientalisk dekor, höjd ca 130, diameter 40 cm
Proveniens: Rashammar
Slitage