Rune Jansson blandteknik
2017-02-22
442163
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RUNE JANSSON (1918-2014), Liggande komposition, signerad och daterad Rune Jansson -87, blandteknik, ca 26x38 cm