William Avar olja
2017-05-14
442154
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La figure, signerad och daterad W Avar 95, olja på duk, 61x50 cm