Lavoar 1800-talets slut
2017-02-21
442125
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LAVOAR, 1800-talets slut, inredd med marmor, höjd ca 78, 47x40 cm
Ytskador och slitage, senare bemålad