Kolonn gustaviansk stil
2017-02-22
442114
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KOLONN, omkring 1900, gustaviansk stil, betsad, dekor av förgylldning, höjd ca 99 cm
Smärre ytskador