William Avar olja
2017-05-14
442104
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Tankfullheten, signerad W. Avar, olja på duk, 65x54 cm