William Avar olja
2017-05-14
442096
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les fleurs rouges, signerad och daterad William Avar 88, olja på duk, 81x66 cm