Bordslampor 1800-talets andra hälft
2017-02-22
442092
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 18 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, brons, 1800-talets andra hälft, senempire, patinerade och förgyllda, på stensockel, totalhöjd ca 76 cm
Omarbetade