Taklampa 1930-tal
2017-02-21
442076
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930-tal, mässing med tre kupor i glas, höjd ca 60, diameter 45 cm
Bruksslitage