Ateljé Lyktan Bumling
2017-02-21
442061
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, "Bumling", golvlampa, gulmetall, etikettmärkt Ateljé Lyktan Århus, gräddvit, stam i vitmetal, foten senare skinnkläd, höjd ca 135 cm
Repor, bruksslitage, raster saknas, ngt sned