William Avar olja
2017-05-14
442057
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Femme, signerad W. Avar, olja på duk, ca 46x38 cm
Färgbortfall