William Avar olja
2017-05-14
442055
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte aux fleurs, signerad och daterad William Avar -87, olja på duk, 64x81 cm