Wassily Kandinsky färglitografi
2017-02-21
442039
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", färglitografi efter komposition från 1927, signerad i trycket, ca 49x37 cm