Skedar silver modell Gammel frank
2017-02-21
442026
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 10 st, silver, 1800-tal, modell Gammel Fransk, längd ca 21 cm, vikt ca 498 g
Slitage, gravyer, ägarstämplar, varierande mästare