Carl Gustaf Ramberg oljemålning
2017-02-21
442024
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL GUSTAF RAMBERG (1865-1916): Soldatmotiv, signerad Rahmberg, olja på duk, ca 21x28 cm
Viss krackelyr