Bordslampor mässing
2017-02-21
441983
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd inkl lampfäste ca 43 cm
Slitage