Matbord gustaviansk
2017-02-21
441975
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitmålat, delvis bronserad dekor, höjd ca 73, 132x100, 2 iläggsskivor vardera bredd 46 cm
Slitage