Sockerskålar
2017-02-22
441968
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOCKERSKÅLAR, SERVETTSTÄLL, SKEDAR, 2 st, 18/1900-tal, silvervikt ca 488 g
Slitage, senare glasinsats