Sture Johannesson objekt
2017-02-21
441912
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STURE JOHANNESSON (född 1935): FishArman, signerad numrerad och daterad på ingjuten etikett 12/100 1974, objekt - multipel, ingjuten plastfisk, färgtub och färg i transparent massa, ca 36x29x6 cm