Ryno Friberg oljemålning
2017-02-21
441884
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIBERG (född 1920): Bukett, signerad och daterad Ryno .43, olja på pannå, ca 35x27 cm